Arıhan Konteyner Kiralama, Konteyner imalat, Prefabrik yapı imalatı, satışı ve kiralaması

 

Konteyner

Konteyner İmalatı

Konteyner Satış Kiralama

Prefabrik Yapı

Prefabrik İmalat

Konteyner

prefabrik yapı
Konteyner imalatı, konteynır
Konteyner
Konteyner fiyatları
     
Konteyner imalatı
Konteyner yükleme
Konteyner fiyatları
     
Konteyner imalatı
Konteyner yükleme
Konteyner fiyatları
     
Konteyner imalatı
Konteyner yükleme
Konteyner fiyatları
     
Konteyner taşıması
konteyner kurulumu
WC ve Duş Konteynerileri
     
konteyner modelleri
wc konteynerleri
konteyner dekorasyonu
     
konteyner modelleri
wc konteynerleri
konteyner dekorasyonu
     
konteyner modelleri
wc konteynerleri
konteyner dekorasyonu
     
konteyner modelleri
wc konteynerleri
konteyner dekorasyonu
     
konteyner modelleri
wc konteynerleri
konteyner dekorasyonu

Konteyner

konteyner, Ülkemizde ve dünyada ofis yaşam alanları çelik mono blok yapı olarak yalnızca şantiye binaları veya deprem sonrası acil barınma gereksinimleri hariç  ofis konteyner insanların ihtiyaçlarını  ve yaşamlarını karşılamak amacıyla çoğunlukla dış yüzeyi çelik metal  bükme sacdan oluşturulan izolasyonlu çelik yapı elementleri ile yapılan ve genellikle tek katlı veya çok katlı olan yaşam konteyneri akla gelmektedir.
Konteyner montaj ve şantiye imkanı olmayan yerler (dağ başları) ve sürekli yer değiştirilmesi gereken yerler için ideal bir çözümdür. Çok sık hareket ettirilmek istenirse römorklu da yapılabilir. Toplu siparişlerde ve yurt dışı sevkıyatlarda demonte ( demontable ) olarak sevk edilir ve yerinde 3 saatte montajı yapılır. 
Çok amaçlı modüler yaşam konteyner üniteleri her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlevsel ve çok amaçlı konteynerler  deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş, tuvalet, ( Wc duş ) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Ünitelerin birkaç tanesinin bir araya getirilerek konteyner birleşimli çok katlı konteyner binası yapılması mümkündür. Yaşam konteyneri modelleri ile bağınıza, bahçenize, deniz kenarına, tatil yörenize konut amaçlı yapılar oluşturulur. İsteğe bağlı olarak konteynerler prefabrike konut çatıları uygulanabilir. Konteynerler her türlü kullanım amacına yönelik oluşturulabilen konteyner yapılar ilk bakışta ekonomisi ve hızlılık özelliğiyle göze çarpmaktadır. Şantiyelerin vazgeçilmezi diyebileceğimiz konteynerler ofisten tutun da Wc -duş, yemekhane, yatakhane, depo ve yaşam ünitelerine kadar her türlü ihdiyaca göre dizayn edilebilmektedir. Konteynerler geniş mimari seçeneklere, amaca uygun dekorasyona, süratli montaja, kullanım kolaylığına, asgari bakım maliyetine, monte ve demonte özelliklere sahiptir. Bunun yanında bileşik sistem denilen planlamalar ile standart ölçülerin dışında her büyüklükte ve çok katlı biçimde yapılar oluşturulabilmektedir. konteynerlerimizle kaliteye çok daha hızlı ve ekonomik olarak ulaşabileceksiniz. Standart  izolasyonlu ve izolasyonsuz konteyner boyutları 2.4m x 3.0m -  2.4m x 6.0m  - 2.4m x 7.0m  - 2.4m x 8.0m  - 3.0m x 6m  -  3.0m x 7.0m  -  3.0m x 8.0m  -  3.0m x 12m olup isteğe özel boyutlarda üretim de yapılmaktadır. Standart konteyner konteyner  modellerimizin  dışında her türlü planı uygulama imkanı sağlayan konteynerler sizin için de bir çözüm olacaktır.

Konteyner, konteyner imalatı, konteyner satışı, konteyner kiralaması kısaca konteyner konusunda hertürlü hizmeti üretiyoruz.

konteyner satışı

Konteyner

Konteynerler çelik karkas olup, galvaniz saç ile kaplanır. İç yüzey ve tavan kaplaması Pvc veya  normal binalardaki gibi yapılabilir. İzolasyon, ısıtma ve soğutma sistemleri uygulanabilir. Dünya Standartlarında üretilebileceği gibi özel ölçülerde de üretilebilir.

Tüm Ürünlerimizde 3 yıl ürün garantisi Ürünlerde 3 Yıl Garanti

Konteynerci, konteyner imalatçı telefonları, ekonomik konteyner, ucuz konteyner imalatı, ucuz ikinci el konteyner, maltepe, pendik, kartal konteyner imalatı

2012 © Arıhan Konteyner | Prefabrik | İstanbul

Konteyner Kiralama